طراحی سایت اختصاصی

همه چیز درباره طراحی سایت اختصاصی

 طراحی سایت طور عمده از یک ساختار کلی پیروی می کند. تمام سایت های شرکتی و سایت های فروشگاهی و غیره، از یک فرمول مشخص تبعیت می کنند.

اما گاه پیش می آید که برخی به دنبال یک قالب اختصاصی یا یک دیزاین خاص برای سایت بیزینس خود می گردند. در این شرایط اوضاع فرق می کند و به فکر طراحی سایت اختصاصی می افتند.

سایت اختصاصی چیست؟

منظور از سایت اختصاصی ایجاد یک سایت متفاوت، که صرفا دارای یک قالب اختصاصی می باشد، است. اگر سایت کدنویسی شده باشد، این هدف با طراحی یک قالب منحصر به فرد، رقم می خورد.

هدف از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

چرا سایت اختصاصی طراحی می کنیم؟ سوال خوبی است. ایجاد یک وب سایت اختصاصی از کلیشه ای شدن جلوگیری می کند. تصور کنید بتوانید برای خود یک طراحی کاملا متفاوت داشته باشید که نشان دهنده برند و کمپانی شما باشد. یا شاید ترجیح دهید برای اهداف شخصی یک سایت متناسب با نیاز خود طراحی کنید. 

زمانی می توانید این اتفاقات را رقم بزنید که طراحی سایت اختصاصی خود را دست یک تیم ماهر بسپارید؛ به طوری که هر آن چه را که می خواهید به شما تحویل دهند.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

در ادامه به بررسی مزایای داشتن سایت اختصاصی از یک منبع مناسب می پردازیم:

طراحی منحصر به فرد

طراحی اختصاصی سایت بازدید کنندگان گوناگونی را برای شما به همراه دارد. به طور کلی ما بر روی طراحی سایت اختصاصی از یک سبک کلی از پیش تعیین شده-که قبلا توسط سایت ها و بیزینس های دیگری استفاده شده- استفاده نمی کنیم.

سایت های طراحی شده توسط تیم ما شبیه یکدیگر نیستند. منحصر به فرد بودن و خاص بودن سایت ها در نهایت منحر به ماندگاری این سایت ها در ذهن مشتری می شود. به‌ جای استفاده از قالب‌ های طراحی غیر قابل دسترس تجاری، طراحی منحصر به‌ فردی را برای سایت اختصاصی شما ایجاد می‌ کنیم.

راحتی و سهولت

ممکن است قالب ها و ساختارهای زیادی با نیاز شما همسو نباشند. سهولت طراحی سایت اختصاصی در جهت رفع نیاز کاربر راحت تر بوده که توسط تیم رایان الوند پشتیبانی می شود.

قابل اعتماد و امن

سایت های اختصاصی لینک های نا معتبر و خطا در کد برنامه خود ندارند. به طور کلی می توان گفت این سایت ها توسط سیستم های مدیریت سایت اداره نمی شوند. یک سیستم مدیریت محتوای منحصر به فرد برای هر سایت اختصاصی از اول برای مشتری توسعه داده می شود که این موضوع امنیت سایت را چندین برابر می کند.

استفاده نکردن از قالب ها و پلاگین های آماده، تمام راه های نفوذ به سایت های اختصاصی را می بندد.

عملکرد صحیح

هنگامی که یک سایت اختصاصی ایجاد می کنید، بر خلاف یک سیستم مدیریت سایت معمولی، انتخاب نامحدودی از ماژول های برنامه برای تکمیل بخش های  مختلف سایت دارید. برای یک سایت اختصاصی، تنوع بی شماری از ماژول های برنامه وجود دارد و تنها محدودیت شما، بودجه پروژه شماست.