طراحی سایت اختصاصی

اطلاعات جامع طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی

در مسیر شروع یک استارت آپ و بیزینس، راه های زیادی پیش روی خود دارید. همانطور که قدم ها را به آرامی طی می کنید، بر سر یک چند راهی می رسید که تصمیم شما در نهایت می تواند آینده متفاوتی را رقم بزند. در این دو راهی انتخاب بین طراحی سایت اختصاصی و انتخاب های دیگر طراحی سایت است. یک انتخاب، یک مسیر، اما نتایجی کاملا متفاوت!

چرا طراحی سایت برای یک بیزینس مهم است؟

پیش از اینکه به دنبال ادامه مطلب بروید؛ اول از خود بپرسید اصلا چرا داشتن یک سایت برای کسب و کار امروزی مهم است؟

با هم بررسی می کنیم. اولا هر چه قدر هم برند شما دارای شهرت باشد؛ یا در هر کجای جهان مراجعه حضوری به کمپانی یا فروشگاه خود داشته باشید، گویا تنها در یک جهان صاحب اعتبار هستید. جهان اینترنت و وب، دنیایی کاملا متفاوت است که می تواند اعتباری کاملا متفاوت را برای کسب و کار شما رقم بزند. امروزه غول بزرگ گوگل و رسانه های مشابه، بر طنین تمام کسب و کارها سایه افکنده است و در صورتی که با این غول همراه شوید، موفقیت های بزرگی را در آینده خود خواهید داشت.

رسانه های اجتماعی یا وب سایت؟

هر کدام تاثیر خودشان را خواهند داشت. اما در نظر بگیرید رسانه های اجتماعی برای شما اعتبار و اعتماد جلب نخواهد کرد-و اگر هم این اتفاق بیفتد- بسیار زمانبر است. با داشتن یک سایت می توانید به راحتی اعتبار یک برند را به نام خود کنید؛ زودتر از هر برنامه دیگری.

نگاه اجمالی به طراحی سایت اختصاصی

در درجه اول ببینیم که منظور ما از طراحی سایت اختصاصی(با کدنویسی) چیست: طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی در حقیقت گونه ای از طراحی سایت است که صفر تا صد آن توسط مشتری انتخاب می شود و در نهایت به یک وب سایت کامل با سلیقه مشتری تبدیل می شود.

این طراحی به طور کاملا اختصاصی برای سایت شما صورت می گیرد؛ یعنی تمامی تم پلیت ها، قالب ها، افزونه ها، نمایه و امکانات، با انتخاب های مشتری-یعنی شما- به مرحله اجرا می رسد. تفاوت های زیادی بین طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی و طراحی سایت وردپرسی وجود دارد. هر دو هر چند کاربردی، اما نتایجی که رقم می زنند در آینده بیزینس شما تاثیرگذار است.

طراحی بک اند سایت لاراول بوده و طراحی بدنه و نمای سایت با سری کدهای Css  و html  نوشته می شود. طراحی دقیق زیرساخت های سایت حائز اهمیت می باشد.

طراحی سایت کدنویسی با لاراول

حالا اگر اختصاصی تر به ماجرا نگاه کنیم، بک اند سایت های اختصاصی کدنویسی شده با لاراول صورت می گیرد.

لاراول چیست؟

با اینکه اشاره به این بحث کمی تخصصی است، اما دانستن حدودی آن به آگاهی شما در زمینه سفارش طراحی سایت اختصاصی کمک می کند.

لاراول قوی ترین فریم ورک برای زبان برنامه نویسی PHP است که توسط برنامه نویسان و کدنویسان سایت استفاده می شود. این دلیلی است که تضمین آینده بیزینس شما در سایت های اختصاصی بیشتر تامین می شود.

مقایسه طراحی سایت وردپرسی با سایت اختصاصی

هر چند طراحی سایت وردپرسی در زمان سریع تری صورت می گیرد و مقرون به صرفه تر است؛ اما آینده طراحی سایت اختصاصی راحت تر تضمین می شود. طراحی سایت اختصاصی شرکتی، فروشگاهی، خدماتی و غیره، زمان بیشتری می برد و هزینه های کمی بالاتری نسبت به سایت های وردپرسی دارد؛ اما در نهایت می تواند همان چیزی باشد که کاملا شما را راضی می کند.

امروزه با وجود گستره متفاوتی از امکانات و شکل هایی که وردپرس ارائه می دهد، اما همچنان ممکن است که کاملا با نیاز کاربر منطبق نشود. ضمنا هزینه نگهداری آن کمتر از سایت های کدنویسی شده می باشد، اما آیا در سرمایه گذاری برای یک بیزینس موفق، هزینه اولیه مهم تر است یا سودی که بعدها قرار است از آن وب سایت نصیب شما شود؟ انتخاب با شماست!

مزایای طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی

در ادامه به بررسی چند مزایا از طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی می پردازیم:

کیفیت و امتیاز در یک سایت حرف اول را می زند!

طراحی سایت اختصاصی و کدنویسی شده، کیفیت و امتیاز بالاتری در مقایسه با سایت های عمومی وردپرسی دارد. به طور خلاصه می توان گفت هم می توانید امتیاز بیشتری از مخاطبان خود به دست آورید و هم می توانید کیفیت سایت خود را تامین کنید!

مقایسه کیفیت سایت های وردپرسی و کدنویسی شده

در باب کیفیت سایت های اختصاصی و کدنویسی شده به نسبت سایت های وردپرسی، خیلی تفاوتی بین رنگ ها و جلوه های بصری نیست. اما برخی اسلاید ها موشن ها در سایت های کدنویسی شده خاص تر و زیباتر ارائه می شوند. اغلب سایت های وردپرسی از اسلایدهای یکسانی استفاده می کنند.

شما چه چیزی می خواهید؟ تا حد امکانات، همان انجام می شود!

طراحی سایت اختصاصی نیازهای شما را از داشتن یک سایت برطرف می کند. امکانات اولیه و پیشرفته در سایت های فروشگاهی یا شرکتی و غیره، می تواند در این گونه از سایت ها پیاده سازی شود. اما باید توجه داشت توقع مشتری از یک برنامه نویس و کدنویس سایت، نباید یک چیز رویایی باشد که در امکانات خود گوگل هم قابل اجرا نیست، چه برسد به یک وب سایت نوپا! اما در حد واقعی بودن ماجرا، توقعات اجرا می شوند.

زیبایی در سایت جلوه گر است!

تنوع قالب ها، رنگ ها، عناصر دیداری به زیبایی شناسی سایت، UIUX  و تمامی بخش های سایت کمک جانانه ای می کند‌. این موضوع در جذب مشتری توسط سایت شما تاثیرگذار است.

برای امنیت سایت تضمین می خواهید؟ سایت های اختصاصی با کدنویسی پاسخگو هستند!

نگران امنیت سایت نباشید. نفوذ به اغلب سایت های اختصاصی که کدنویسی شده اند، کار بسیار دشوار و تا حدی غیر ممکن است، البته بسیار بستگی دارد که برنامه نویس و کدنویس سایت راه نفوذ را بسته باشد.

سئوی سایت های اختصاصی کدنویسی شده راحت تر است!

برخلاف تصور عموم، سئوی سایت های کدنویسی شده راحت تر هستند و رقابت سایت های وردپرسی با این دسته از سایت ها سخت تر است.

 

با سفارش یک سایت اختصاصی که منحصرا کدنویسی شده باشد، راحت تر می توانید در صفحات اول گوگل بدرخشید. پس، جای تردید کجاست؟

 

طراحی سایت های اختصاصی چه قدر طول می کشد؟

اگر در این مقاله، و هر مقاله دیگری زمان تحویل سایت کدنویسی شده به طور دقیق مشخص شود، کاملا مطمئن شوید که نباید به آن مقاله اعتماد کنید.

هیچ زمان دقیقی برای تحویل سایت های کدنویسی شده وجود ندارد. تمامی فاکتور ها در این سایت ها اول باید بررسی شوند و بعد می توانیم یک زمان را تخمین بزنیم، مثلا ۲۰ روز یا بیشتر.

عوامل موثر در زمان تحویل سایت کدنویسی شده

1.      محوریت سایت: که آیا این سایت فروشگاهی است، خبری یا شرکتی می باشد یا یک بلاگ ساده است!

2.      امکانات خواسته شده توسط مشتری: مشتری چه چیزی می خواهد؟ آیا صحبت بر سر داشتن امکانات عمومی درست مانند وب سایت های دیگر است؟ یا ایده خاصی مد نظر می باشد؟ چه ویژگی هایی را دوست دارید به سایت خود اضافه کنید یا از آن کم کنید؟ تمامی این ها در زمان ساختن یک وب سایت اختصاصی موثر هستند.

3.      هنر دست برنامه نویس و کدنویس: سرعت انجام این کار توسط یک فرد زبر دست بالاتر است. اما با این حال هر چه قدر هم یک فرد در این کار ماهر باشد، ابتدا ویژگی های یک و دو پا به میان می گذارند و بعد می توان به عامل سوم که هنر دست طراح سایت است نیز اشاره کرد.

پارس سئو در حیطه طراحی سایت اختصاصی چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

شما می توانید جهت کسب اطلاعات هر چه بیشتر در این زمینه از مشاوران ما راهنمایی بگیرید. همچنین می توانید مستقیم سفارش خود را ثبت کنید و سایت اختصاصی برند خود را تحویل بگیرید.

معمولی باشید؛ اما بهترین بمانید!

راز موفقیت در سادگی است. اصولا موفقیت یک سایت به ایجاد عناصر خارق العاده یا عجیب در سایت اتفاق نمی افتد. چیزی که مهم است ایجاد یک بستر مناسب است که تجربه خوبی را برای کاربر رقم بزند. هر چه قدر یک سایت عناصر عجیب غریب یا خاصی را در خود جای دهد، هر چند به زیبایی کار اضافه می کند، اما از کیفیت آن می کاهد. راز موفقیت یک وب سایت این است که نیاز مشتریان را بشناسد و مطابق آن عمل کند، همچنین تجربه خوبی را برای آن ها رقم بزند. سرعت سایت، دسترسی مناسب به بخش های مختلف سایت، نبود ارورهوی گوناگون، چه در سایت های وردپرسی و مهم تر از همه در سایت های اختصاصی، تعیین کننده میزان محبوبیت سایت شما در آینده است.

طرح سایت های شرکتی اختصاصی

سایت های شرکتی اختصاصی یک طرح و به طور جامع اطلاعات کلی دارند که در صفحه سایت قابل مشاهده است:

·         بخش معرفی شرکت

·         بخش خدمات شرکت

·         توضیح خدمات

·         مقالات و توضیحات جامع

·         صفحه تماس

·         صفحه مجزای نمونه کارها

·         پاورقی تشکیل شده از خلاصه خدمات و اطلاعات تماس

·         اخبار شرکت

·         امکانات اضافی برای وب سایت شرکتی

طرح سایت های فروشگاهی اختصاصی

می توانید عناوین های زیر را در طرح سایت های اختصاصی مشاهده کنید.

·         معرفی فروشگاه و محصولات

·         صفحه محصولات فروشگاه

·         صفحه خرید محصولات

·         درگاه بانکی برای پرداخت هزینه محصول

·         توضیح جامع محصولات

·         مشاوره و خدمات بیشتر

·         صفحه مقالات مرتبط با محصولات

·         ارتباط با مشتری

طرح سایت های خبری اختصاصی

سایت های خبری کدنویسی شده از صفحات مجزای زیر بهره مند هستند:

·         صفحه مجزای اخبار

·         صفحه مقالات

·         منابع اخباری

·         تماس با ما

هزینه طراحی سایت اختصاصی و کدنویسی شده

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از جمله:

·         نوع سایت اختصاصی شما(سایت فروشگاهی، خدماتی، خبری و غیره)

·         زمانی که سایت را سفارش می دهید( با توجه به احتمال افزایش تورم در سال های جدید قیمت ها نیز افزایشی خواهند بود.)

·         نوع المان هایی که می خواهید در سایت به کار برده شود.

فاکتورهای مهم در سفارش طراحی سایت اختصاصی

الان که سفر خود را طی کرده اید و اطلاعات لازم را به دست آورده اید؛ زمان این است که هنگام سفارش طراحی سایت اختصاصی یک سری فاکتورها را رعایت کنید؛ از جمله:

·         نوع سایت و هدف سایت خودتان را مشخص کنید. در نظر بگیرید که چه عواملی در سایت آینده شما برایتان مهم و قابل توجه است.

·         پیشنهادهای خود را لیست و مطرح کنید. در نظر بگیرید پیشنهادهای شما مناسب سایت آینده تان و واقع بینانه باشد.

·         بودجه خود را هنگام سفارش طراحی سایت بررسی کنید و مطابق آن عمل کنید.

·         درباره شرایط و هزینه های طراحی سایت اختصاصی با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت کنید.

حالا زمان آن است که نسبت به سفارش طراحی سایت اختصاصی خود اقدام کنید.

 

سفارش طراحی سایت اختصاصی در پارس سئو

اگر قصد سفارش طراحی سایت در پارس سئو را دارید؛ می توانید نسبت به طراحی سایت اختصاصی خود در پارس سئو اقدام کنید. در طی ۲ مرحله امکان ثبت سفارش و پاسخدهی وجود دارد:

1.      شما می توانید ابتدا با مشاورین پارس سئو درباره راه اندازی سایت خود، نوع سایت، اقدامات مورد نیاز و غیره مشورت کنید.

2.      شما می توانید به طور مستقیم سفارش طراحی سایت اختصاصی خود را ثبت کنید.

هیچ وقت برای شروع دیر نیست. در صورتی که جوانب مختلف را سنجیده اید و برای ثبت سفارش خود آماده هستید؛ می توانید نسبت به سفارش طراحی سایت اختصاصی مناسب خود اقدام کنید و به یکی از مهم ترین عوامل رونق کسب و کارتان جنس واقعیت ببخشید.