دریافت‌ اینماد‌

خود را به جای کاربران وب سایت خود قرار دهید. به آنها این حق را بدهید که قبل از خرید از سایت شما دودل باشند ،چگونه می توانند مطمئن باشند که در سایت شما پول خود را از دست نمی دهند؟

البته این اعتماد با ظهور فروشگاه های اینترنتی بزرگ در کشورمان شکل گرفت. اما چگونه اعتماد مشتریان خود را جلب می کنید؟ توصیه ما این است و آن دریافت علامت اعتماد الکترونیکی یا نشان اینماد است.

ابتدا با چیستی آن شروع می کنیم، مزایای آن را به شما می گوییم، سپس به سراغ روش دریافت نماد اعتماد الکترونیکی می رویم و در نهایت اقداماتی را که باید پس از دریافت نماد اعتماد انجام دهید، توضیح می دهیم.

ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک چیست؟

همانطور که گفتیم ابتدا می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که به طور کلی نماد اعتماد الکترونیک چیست؟

ای نماد (یا E-Namad) یک لوگوی معتبر برای تایید صلاحیت و هویت یک فروشگاه آنلاین است. در واقع علائم اعتماد الکترونیکی به خریداران سایت شما این امکان را می دهد که به شما اعتماد کنند.

این لوگو فقط توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک ارائه شده است.

انواع لوگوهای حفاظت الکتریکی

قابلیت اطمینان و کیفیت سایت ها با ستاره درE-Namad نشان داده شده است. تعداد ستاره های بالاتر نشان دهنده سطح اعتماد بالاتر و کیفیت بهتر عملکرد وب سایت است. انواع نمادهای الکترونیکی به شرح زیر است:

نماد موقت: نماد موقت برای سرعت بخشیدن به فرآیند دریافت کالا در نظر گرفته شده و با حداقل کیفیت موجود در اختیار سایت های فروشگاهی قرار می گیرد.

نماد دائمی یک ستاره: پس از تنظیم یک نماد موقت، فروشگاه برای وجود نماد دائمی بررسی می شود. برای دریافت نماد دائمی، کسب و کارها باید دارای مجموعه ای از معیارها برای تایید باشند.

نماد دو ستاره دائمی: زمانی که نماد یک ستاره دائمی شما صادر شد، می توانید با نصب کد SSL وب سایت خود، نماد خود را به دوستار تغییر دهید.