طراحی سایت شرکتی

 هنگام به راه انداختن و طراحی سایت، واضح است که می خواهید موفق شوید. شما می خواهید برند خود را مشهور سازید و شرکت یا کمپانی خود را به یک نقطه مناسب از تجارت برسانید. تمام این ها از یک نقطه مشخص شروع می شوند. 
 
اما طراحی سایت شرکتی چیست؟ چه عناصری در طراحی سایت شرکتی مهم هستند؟ تمامی این ها سوالاتی هستند که هنگام به راه انداختن طراحی سایت شرکتی برای شما به وجود می آید. در ادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم.
 

سایت شرکتی چیست؟ 

سایت شرکتی به وب سایتی می گویند که معرف و شناساننده یک برند یا کمپانی خاص است. برای مثال؛ اگر یک شرکت بازرگانی تصمیم بگیرد که برای خود یک سایت داشته باشد؛ باید برای راه اندازی یک وبسایت شرکتی با نام برند خود کند. 
 
 

چه چیزهایی در داشتن یک سایت شرکتی مهم است؟ 

 
اگر می خواهید یک کسب و کار موفق داشته باشید، بدون توجه به صنعت خود، باید چند نکته را در نظر داشته باشید. این روزها یکی از این موارد یک وب سایت عالی است. وب سایت شرکتی عالی از چند ویژگی مشخص تشکیل شده است: 
 
  • خدماتی که یک شرکت ارائه می دهد را به طور واضح و مشخص و دسته بندی شده نمایش دهد. 
  • نیاز کاربر را در دانستن خدمات تامین کند. 
  • دسترسی به بخش های مختلف آن راحت باشد. 
 

بهترین سایت های تجاری و شرکتی چه ویژگی هایی دارند؟ 

 
چه یک استارتاپ باشید و چه یک کسب و کار معتبر، وب سایت شما باید چند عنصر خاص را داشته باشد:
 

یک هدف روشن 

 
دانستن اینکه وب سایت شما برای چیست کافی نیست، هرکسی که با کسب و کار شما آشنا نیست نیز می تواند با یک نگاه ساده این مسئله را تشخیص دهد. هنگامی که شخصی وارد سایت شما می شود، دو چیز باید فوراً مشخص شود: کاری که شما انجام می دهید و آنچه می خواهید بازدید کننده یا کاربر انجام دهد. 
 

آدرس وب واضح و ساده

 
 
هنگامی که آدرس وب خود را ارائه می دهید، لازم نیست پیچیدگی خاصی در نام آن ایجاد کنید. شما می خواهید مردم بتوانند شما و شرکت شما را به راحتی پیدا کنند. یک آدرس وب ساده ایجاد کنید که شامل نام کسب و کار شما باشد تا افراد بتوانند بدون انجام زحمت اضافی به سایت شما دسترسی پیدا کنند. 
 
 
 

 برندسازی قوی و حرفه ای 

 
برخی از مشاغل کوچک اهمیت نام تجاری را دست کم می گیرند. از نام دامنه شما گرفته تا رنگ هایی که انتخاب می کنید، همه چیزهایی که نشان دهنده کسب و کار شما هستند باید منسجم و مرتبط باشند. این به افراد کمک می کند تا شما را شناسایی و به خاطر بسپارند. اگر می خواهید یک تجارت موفق داشته باشید این همان چیزی است که می خواهید.  
 

انتخاب لوگوی مناسب

 
همچنین لوگوی شما باید حرفه ای باشد. رنگ ها، فونت ها و تصاویر موجود در سایت شما باید بازتابی از برند شما بوده و خدماتی که ارائه می دهید را در بر بگیرد. 
 

طراحی سایت شرکتی با رایان الوند

جهت طراحی سایت شرکتی با رایان الوند با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.